about32bit

32bit, gerçek zamanlı piyasa verileri ve sistem entegrasyon çözümlerinde uzmanlaşmış bir yazılım şirketidir. 1988 yılındaki kuruluşundan bu yana, finans kuruluşlarına piyasa verilerini toplamaları, işlemeleri, dağıtmaları ve yayınlamaları için yazılım ürünleri ve hizmetleri sunmaktadır.

Kalite bilincimiz, yaratıcı ve yenilikçi vizyonumuzla küresel bir Ar-Ge kuruluşu olma yolunda ilerlemeye devam ediyoruz. Yıllar içerisinde, Refinitiv ve Bloomberg gibi önde gelen piyasa verileri sağlayıcıları ve IBM gibi lider teknoloji firmalarıyla geliştirdiğimiz güçlü iş ortaklıkları sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi, kaliteli hizmet ve özelleştirilmiş çözümler sunmaktayız.

Misyonumuz, müşterilerimizin iş hayatında karşılaştıkları zorlukları ortadan kaldıracak ileri teknoloji ve çözümler sunmaktır. 

32bit, dünyanın en büyük bankalarıyla hayata geçirdiği entegrasyon ve dijital dönüşüm projeleriyle köklü bir geçmişe sahiptir. Bu alanlardaki deneyimlerimiz, güçlü altyapı ve teknik beceriler edinmemizi sağlamıştır.

Partnerlerimiz

refinitiv logo
Bloomberg Logo
aboutibmlogo